Menu

Namen en rugnummers

Projectleiders Opleidingsschool Arnhem & Achterhoek

Dirkje Zwama
d.zwama@rijnijssel.nl

Sandy Ditters
s.ditters@graafschapcollege.nl

Marja Flipse
marja.flipse@han.nl

Schoolopleiders Rijn IJssel

Jacqueline van der Zee (cluster Zorg & Welzijn)
j.vanderzee@rijnijssel.nl

Irma Beukeboom (cluster Zorg & Welzijn)
i.beukeboom@rijnijssel.nl

Karen Punte (cluster Creatieve Industrie)
k.punte@rijnijssel.nl

Inez van der Schee 
i.v.d.schee@rijnijssel.nl

Mirjam van Duijnen (cluster Techniek & ICT)
m.v.duijnen@rijnijssel.nl

Nanda den Hertog (cluster Economie, Handel & Administratie)
n.d.hertog@rijnijssel.nl

Barbara Hillenaar (Vakschool Wageningen)
b.hillenaar@rijnijssel.nl

Femke Storteboom (CIOS & Veiligheid)
f.storteboom@rijnijssel.nl

Schoolopleiders Graafschap College

Olga Goöle (sector Zorg, Welzijn & Sport)
o.goole@graafschapcollege.nl

Erna Hoopman (sector Techniek & Informatica)
e.hoopman@graafschapcollege.nl

Peter Marchal (sector Economie & Dienstverlening)
p.marchal@graafschapcollege.nl

Nicole Schreibers (sector Educatie & Participatie)
n.schreibers@graafschapcollege.nl

Instituutsopleiders

Ellen Leenaarts-Gunnewijk (Rijn IJssel)
ellen.gunnewijk@han.nl

Chris Kroeze (Rijn IJssel)
chris.kroeze@han.nl


Mireille van der Elst (Rijn IJssel)
mireille.vanderelst@han.nl

Marja Flipse (Graafschap College)
marja.flipse@han.nl

PDG coördinator

Ellen Leenaarts-Gunnewijk
ellen.gunnewijk@han.nl